O MNIE

 

Edyta Bałakier


Jestem absolwentką Wydziału Architektury Politechniki Białostockiej. Ukończyłam studia na kierunku Architektura Wnętrz, otrzymując tytuł magistra inżyniera architekta wnętrz. Pracuję w branży od kilku lat. Po owocnej współpracy z biurami zewnętrznymi nadszedł czas na zmiany. Kierując się maksymą ,,Rób to co lubisz, a nie będziesz musiał pracować” postanowiłam wkroczyć na własną ścieżkę zawodową.

Jako architekt wnętrz z pasją i zamiłowaniem, oferuję Państwu szeroki wachlarz usług. Począwszy od projektów koncepcyjnych i wizualizacji 3D, na realizacjach pod klucz skończywszy. Na co dzień współpracuję ze sprawdzonymi ekipami wyspecjalizowanymi w szeroko pojętych pracach budowlanych ( murarze, glazurnicy, hydraulicy, elektrycy itp.) Dysponuję również sprawdzoną bazą firm meblarskich.

Moja życiowa dewiza: ,,Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko trudne do wykonania” oraz nieustanne doskonalenie warsztatu i umiejętności pozwala mi sprostać Państwa oczekiwaniom. Do każdego projektu podchodzę indywidualnie, zwracając uwagę nie tylko na funkcjonalność, ale również niepowtarzalny charakter wnętrz.

Te wszystkie czynniki dają mi możliwość prowadzenia projektów z realizacją pod klucz. Jest to wariant dla osób mieszkających w innym miejscu niż realizowana inwestycja, zabieganych, zapracowanych lub po prostu tych, ceniących święty spokój.

Jeżeli chcą Państwo zweryfikować powyższe informacje, zapraszam do współpracy.